تبلیغات
ناگفته های ناب - مدیران سلبریتی

ناگفته های ناب
 

'ناگفته های ناب
 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 2 تیر 1392 توسط ناگفته های ناب

مصاحبه فارس با مهدی باقر بیگی بازیگر نقش مجید در سریال قصه های مجید و منتخب مردم در شورای شهر اصفهان

فارس: برای ارتقای شهر اصفهان در سطح ملی، بین‌المللی و منطقه‌ای چه راهکار‌هایی پیشنهاد می‌کنید؟

استفاده از ظرفیت‌های موجود در راستای راه‌اندازی مکان‌های گردشگری و شهربازی‌های قابل توجه مانند پارک بادی راهکاری برای دست‌یابی به این امر مهم است، چرا که در حال حاضر شهربازی‌های قابلی در اصفهان وجود ندارد و این موضوع باید از سوی مسئولان مورد توجه قرار بگیرد.

آیا شهری به شکوه نصف جهان باید چنین نمایندگانی برای مدیریت شهری برگزیند که در یکی از اولین مصاحبه ها فقط از شهربازی صحبت می کند؟

البته  این رای مردم اصفهان است، یک رای با رویکرد سلبی از مهندسان بتن به سلبریتی ها.


به هر حال رای آوری عالی جنابان نه بر اساس تخصصشان كه بخاطر:
اجرای خوب و ارتباط عالی با مخاطبِ خانم واشیانی پور استفاده از رنگ بنفش در تبلیغات انتخاباتی........ والبته رای خانم های اصفهانی برای احقاق حقوقشان!

و همینطور خانواده هایی كه بیننده مجموعه هشت بهشت بودند.وخوب همه اینها موارد و تخصص های بسیار خوبی برای مدیریت شهری است!!!
این در حالی است كه خانم هایی با رویکردهای بهتر نیز كاندید این دوره انتخابات بودند.

البته اگر تخصص و تجربه 14ساله ایشان ولزوم وجود نماینده ای از زنان شهر در شورا را بهانه قرار دهیم باید بگوییم؛آیا در شهر اصفهان زنان فرهنگی به مراتب با تجربه تر و آشنا ترومسلط به مسائل فرهنگی وجود ندارد؟

البته ایشان می توانستند همچنان به عنوان یك فعال فرهنگی و هنرمند در تلوزیون كمكی به وضعیت در حال اغمای سیمای استان كنند نه آن كه از شهرت خود قصد پست و مقام كنند.
هرچند قصد تعیین تكلیف برای دیگران ندارم گر چه آنان با رای ما برای ما تعیین تكلیف كنند.

ندا واشیانی پور مجری تلوزیون

                                                                بازی خوب باقر بیگی در نقش مجید و چند مجموعه تلوزیونی دیگر مهمترین عامل در دوم شدن وی بود نه بی تجربگی و لیسانس كشاورزی وفعالیت در مجموعه فرهنگی تفریحی شهرداری!!!چرا كه متخصصان موفق و باتجربه بسیاری در زمینه فرهنگ و هنر وجود داشتند.به هر حال مردم هنر دوست و هنرمند پرور اصفهان احساسات نوستالیژیك قوی دارند.وظاهرا فراموش كرده اند كه قرار است نقش مدیریت شهری را به وی بدهند نه یك نقش تلوزیونی.
با این انتخاب مردم کل کشور و علاقه مندان به اصفهان حتما تعجب کرده اند.

باقر بیگی با توجه به توانایی بازیگری اش بهتر بود در زمینه بازیگری وسیمای استان به فعالیت خویش ادامه می داد كه قطعا تا كنون تجربه بسیار اندوخته بود،هرچند همانطور كه گفتم قصد تعیین تكلیف برای وی ندارم اما فعلا تعیین تكلیف ما به عهده شورای شهر است پس بهتر است در انتخاب های آینده مان دقت و منطق بیشتری داشته باشیم.


مهدی باقر بیگی بازیگر 


واما جزینی وی به همراه تیم ملی كشتی فرنگی افتخارات بسیار آفرید.ورزش استان گرچه نیاز به توجه بیشتر دارد اما عیان است كه الویت های شورا و همچنین الویت های شهر در حال حاضر موارد دیگری است كه متاسفانه این سه تن هیچكدام تخصص و تجربه قابل توجهی در این زمینه ندارند.وجزینی بیش از این دو.البته وی شاید می توانست در ورزش استان با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانش یكی از بهترین مربیان یا مدیران ورزشی استان شوند كه واقعا مایه تعجب است كه ایشان با وجود استعداد و سابقه خوبشان چرا از عرصه ورزش و كشتی به عالم سیاست رو آورده اند؟درحالی كه ایشان در كشتی هزار راه نرفته پیش رو دارد!


رسول جزینی درچه ورزشكار و مربی تیم ملی كشتی فرنگی

باید از این افراد كه بسیار ادعای فرهنگی دارند بپرسیم برنامه فرهنگی شان چیست؟آیا همان است كه از كنارش صد كارفرهنگی دیگر بیرون می زند یا خدای نكرده نشر كتاب ها و كتابچه و مجلاتی و روزنامه هایی با برگ گلاسه و حضور مداوم در سیمای استان و سراسری در تقدیر و تمجید از خودشان ؟
به نظر می رسد این سه تن باید یك دوره مدیریت شهری بگذرانند چرا كه جوان هستند وباید فرصت یابند تا در امری كه كمترین تخصص و مهارتی دارند ایفای نقش كنند تا هویت واقعی و نه آرمانی خویش را بیابند!والبته وقت مردم و مدیریت شهری را نیز فقط چهار سال تلف كنندآن هم با رای مردم!!!

به این دوره از شوراییان هیچ امیدی نیست.
بهتر است یکبار دیگر به تاریخ اصفهان نگاهی کنیم و رجال سرشناس آن را در اداره تمام حکومت های ایران مرور کنیم.
طبقه بندی: فرهنگ،  اخبار اصفهان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی، 
برچسب ها: شورای شهر اصفهان، نداواشیانی پور، مجری سیما، مهدی باقر بیگی، بازیگر تلوزیون، رسول جزینی درچه، مربی كشتی فرنگی،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • ایران موزه
  • معانی
  • بلاگ اسکای
  • رست موبایل